Informacija


Apdailos darbai – ar galima viską atlikti kokybiškai?

Daugeliui, įsigijus nuosavus namus, norisi susitvarkyti ar juos atnaujinti. Tad ir apdailos darbai tampa itin paklausūs, nepriklausomai nuo sezoniškumo. Internete gausu pačių įvairiausių skelbimų, kur reklamuojasi įvairūs meistrai ir savo srities specialistai. Jie skelbiasi, jog gali lengvai atlikti įvairius apdailos darbus. Tad kaip neapsirinkti ir atrasti tuos, kuriais būtų galima pasitikėti ir žinoti, jog visi apdailos darbai bus atlikti kokybiškai?

Plačiau


Apdailos darbai – nuo ko pradėti?

Įsirenginėjant naujus namus ar darant remontą, labai svarbu žinoti eiliškumą, pagal kurį turi būti atliekami apdailos darbai. Tai yra labai svarbu, norint kokybiškai įsirengti savo būstą. Reiktų iš anksto atlikti savotiškus namų darbus ir pasidomėti medžiagomis, kurios bus naudojamos ir tuo, kokia yra jų panaudojimo specifika. Tad nuo ko reiktų pradėti?

Plačiau


Visi apdailos darbai – kas įeina į kainą?

Planuojantiems savo namuose daryti remontą, dažnai kyla klausimas apie tai kiek kainuos visi apdailos darbai. Tad ką reiktų daryti, norint kuo tiksliau apskaičiuoti suplanuotų darbų kainą ir kas į ją įeina. Geriausia tokiu atveju, reiktų kreiptis į įmonę, kuri galėtų jums pasiūlyti visas reikalingas remonto ir vidaus apdailos paslaugas iš vienų rankų. Kodėl tai svarbu?

Plačiau


Apdailos darbai Kaune ir apdailos darbai Vilniuje – ar skiriasi kaina?

Nuo seno daugelis galvoja, kad gyvenant sostinėje tenka už daug ką permokėti. Tačiau niekas nepagalvoja apie tai, kad apdailos darbų kaina labai priklauso nuo to, kokia yra rinkos paklausa. Dažnai gerus meistrus surasti užtrunka, nes jie retai būna ilgą laiką laisvi, dėl to, kad nuolat keliauja iš vieno objektą į kitą.

Plačiau


Vidaus apdailos darbų kainos – ar šių metų kaina bus geresnė nei pernai?

Vienas svarbiausių etapų yra apdailos darbai, kuomet įrengiamas naujas būstas su daline apdaila arba daromas senos statybos būsto remontas. Dažnai šie darbai kainuoja pakankamai brangiai, todėl kasmet tikimasi, jog statybų sektorius sumažins šiuos įkainius, dėl ekonominės krizės ar kitų priežasčių.

Plačiau


Gipso kartono montavimas – atsakingas uždavinys

Planuojantiems remonto ar vidaus apdailos darbus, svarbu ne tik lygios sienos, bet ir garso bei šilumos izoliacija. Optimaliausias būdas – gipso kartono montavimas, kuris ir padės įgyvendinti šiuos jūsų užsibrėžtus tikslus, t.y. išlyginti sienas, jas apšildyti ir izoliuoti.

Plačiau


Gipso profilių montavimas – į ką atkreipti dėmesį?

Dažniausiai atliekant įvairius vidaus apdailos darbus yra naudojamas gipso kartonas. Tai universali medžiaga, leidžianti ne tik išlyginti įvairius paviršius, pvz. lubas ar sienas. Tam, kad paruoštumėte pagrindą kokybiškai apdailai, būtinas gipso kartono montavimas.

Plačiau


Gipso kartono montavimas – ar svarbi paslaugos kaina?

Itin populiaru, atliekant įvairius apdailos darbus, naudoti gipso kartoną. Ši medžiaga labai universali, nes gipso kartono montavimas puikiai tinka tiek pakabinamų lubų sumontavimui, tiek sienoms, įvairioms pertvaroms ar visur, kur reikalingas paviršiaus išlyginimas.

Plačiau


Plytelių klijavimas – aukšta kokybė už normalią kainą

Iš pirmo žvilgsnio, plytelių klijavimas atrodo visai nesudėtingas darbas. Tačiau tai lengvai sekasi, tik įgudusiam meistrui, kuris puikiai išmano visas šio darbo subtilybes. Tai reikalauja daug kruopštumo bei atsakingumo.

Plačiau


Santechnikos darbai – ar galima pasitikėti mėgėjišku darbu?

Kokybiškas santechnikos pajungimas – vienas svarbiausių darbų, kuriuos atliekant būtina kreiptis į profesionalius meistrus. Jie ne tik padės taisyklingai pajungti reikalingą santechniką, bet ir patars kurią geriau įsigyti. Tad dar prieš planuodami pirkti santechnikos įrangą, galite pasiklausti meistro rekomendacijų.

Plačiau


Santechnikos darbai – nuo ko reikėtų pradėti?

Santechnikos darbai – be abejo vieni svarbiausių darbų tiek statant naują namą, tiek ir įrenginėjant jau pastatytą. Žinoma rekomenduojama jais rūpintis dar pačioje statybų pradžioje. Tai leidžia viską padaryti maksimaliai tiksliai ir padės sutaupyti laiko bei pastangų galutinėse įrengimo stadijose.

Plačiau


Santechnikos darbų kainos – kas įeina į kainą?

Dažnam žmogui, planuojant remontą namuose arba įrenginėjant naują būstą tenka rūpintis daugybe darbų, apie kuriuos trūksta žinių ir kuriuos atliekant yra būtina specialistų pagalba. Santechnikos darbai neabejotinai yra vieni sudėtingesnių ir vykdant juos yra būtinos ne tik žinios, bet ir atidumas bei kruopštumas.

Plačiau


Santechnikos darbai – nuo ko priklauso kaina?

Tvarkinga santechnika – tai yra gerokai daugiau nei tik nelašantis kranas ar neužsikemšantys vamzdžiai. Pirmoje eilėje tai yra saugumas ir ramybė. O tam kad jie atsirastų yra labai svarbu, kad visi atliekami santechnikos darbai būtų atlikti laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų ir profesionalaus požiūrio į darbą.

Plačiau


Santechnikos prekės – gausite su nuolaida

Būsto remontas, ar statomo namo įrengimas nėra pigūs projektai ir reikalauja pasiruošimo, kruopštaus planavimo ir žinoma materialinių išlaidų. Būtent todėl daugelis ieško įvairių būdų kaip jas sumažinti.

Plačiau


Sienų glaistymas – ar svarbu rinktis kokybiškas medžiagas?

Sienų glaistymas yra vienas iš sienų ir lubų remonto etapų, kurio metu sutvarkomi visi nelygumai likę po tinkavimo arba tarpai tarp gipso kartono plokščių. Nuo teisingo medžiagų pasirinkimo priklauso visų darbų sėkmė, jų ilgaamžiškumas, kaina ir trukmė.

Plačiau


Sienų dažymas – kaip viską padaryti greitai ir kokybiškai?

Sienų dažymas yra labai atsakingas procesas, nuo kurio priklauso galutinis patalpų vaizdas. Tam kad ji atlikti tiksliai, greitai ir kokybiškai, yra svarbu tinkamai paruošti paviršius, o tiksliau išlyginti paviršius, palėpti įtrūkimus ir tarpus tarp gipso kartono plokščių ir padengti jas glaistu skirtu sienų dažymui.

Plačiau


Elektros darbai – ar galima viską atlikti pačiam?

Šiuolaikinis gyvenimas be elektros yra neįsivaizduojamas. Be jos negalėtume džiaugtis daugeliu dalykų, kurie palengvina kasdienybę ir leidžia džiaugtis suteikiamais patogumais. Skalbimo mašinos, indaplovės, šaldytuvai, televizoriai ir netgi paprastas šviestuvas yra dalykai, be kurių gyventi būtų gerokai sudėtingiau.

Plačiau


Elektros instaliacijos darbai – padarysime greitai ir kokybiškai

Elektros instaliacijos darbai visada buvo vieni paklausiausių paslaugų rinkoje. Didžiąja dalimi tai priklauso nuo to, kad šiuolaikinis gyvenimas be elektros yra neįsivaizduojamas. Juk mes naudojame tiek daug įvairių elektrinių prietaisų tiek namie, tiek ir darbuose.

Plačiau


Elektros instaliacijos darbai – ar šiais metais kaina bus didesnė?

Tie, kas laikas nuo laiko susiduria su elektros darbų poreikiu, žino, kad šių paslaugų kainos kinta ir tie patys darbai, praėjus metams ar trumpesniam laiko tarpui gali kainuoti skirtingai. Natūraliai kyla klausimas ar iš šiais metai galima tikėtis kainų augimo.

Plačiau


Vidaus durys – ar svarbi jų kaina?

Vidaus durys yra labai svarbus kiekvieno interjero elementas, leidžiantis ne tik atskirti vidaus erdves, bet ir suteikiantis taip kartais reikalingos tylos ir ramybės gyventojams. Rinkoje galima rasti pakankamai nebrangių durų, kurios atitinka šiuolaikinius standartus.

Plačiau


Grindys – ką rinktis?

Nuo grindų dangos pasirinkimo patalpose priklauso ne vien estetinė interjero pusė, tačiau ir švaros ir ekologiškumo pojūtis. Šiuolaikinė medžiagų pasiūla ir galimybės, kurias jos suteikia, leidžia paversti grindis svarbia interjero dalimi, kurios pagalba sukuriamas gyvenamos vietos mikroklimatas.

Plačiau


Vinilinės grindys – kuo jos geresnės?

Vinilinės grindys – tai tvirta, atspari vandeniui, daugiasluoksnė grindų danga, gaminama PVC (polivinilchlorido) pagrindu. Ši danga dar būna vadinama vinilinėmis plytelėmis, viniliniu laminatu, PVC plytelėmis ir pan. Dabartiniame pavidale, šios grindys atsirado dar pakankamai neseniai ir dabar aktyviai stengiasi iškovoti savo vietą gyvenamosiose ir komercinės paskirties patalpose.

Plačiau


Laminuotos grindys – ar svarbi kokybė?

Savo puikių išorinių charakteristikų ir eksploatacinių savybių dėka laminuotos grindys tapo viena populiariausių dangų. Be to, jos yra lengvai montuojamos, atsparios įbrėžimams, turi optimalų kainos ir kokybės santykį ir dar daugybę privalumų. Tačiau net ir visi šie privalumai neapsaugo nuo nesėkmių.

Plačiau


Jūsų naujų namų interjeras – padėsime neprašaut pro šalį!

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie jaukius namus, kur galėtume susikurti savo erdvę, kurioje jaustumėtės atsipalaidavę ir galėtumėte pailsėti. Dėl to, labai svarbu, kad namų interjeras, derėtų su jūsų pageidaujama vidine būsena ir netaptų dar vienu dirgikliu, gadinančiu nuotaiką. Geriausią įsirenginėjant savo namus, iš anksto apgalvoti ir susikurti viziją, kaip norėtumėte kad atrodytų jūsų namai ir jų interjeras.

Plačiau


Vonios interjeras – kokios naujienos?

Vonioje mes daugiau ar mažiau praleidžiame laiko kasdien. Dėl to, svarbu, kad ji būtų įrengta kokybiškai ir patogiai. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį, įrenginėjant vonią? Visų pirma, reikia nepamiršti, kad vonia yra ta vieta, kur numatoma iš anksto, jog remonto nereikės dar daug metų. Tad reikia pagalvoti apie kokybišką santechniką ir medžiagas, kurios bus ilgaamžės. Nemažiau svarbus ir vonios interjeras, jis turėtų būti daugiau ar mažiau klasikinio stiliaus,

Plačiau


Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?

Svetainė – ta vieta, kur nuolat vyksta gyvenimas. Čia mes patys daug laiko praleidžiame bendraudami su šeima, susitinkame su draugais ir ilsimės, žiūrėdami filmus. Tad labai svarbu, kad ši vieta būtų ne tik funkcionali, bet ir patogi tiek aktyviam, tiek pasyviam kasdieniniam mūsų gyvenimui. Įrenginėjant naujus namus, daug kur galima pastebėti, kad stengiamasi šią erdvę kuo labiau išplėsti.

Plačiau


Miegamojo interjeras – kokias spalvas rinktis?

Vieta, kurioje ilsimės ir miegame yra viena svarbiausių mūsų namuose. Todėl labai svarbu, kaip mes toje erdvėje jaučiamės, kokios būna mūsų emocijos ir nuotaika. Viena iš tokių vietų, yra miego erdvė, tad labai svarbu, kad miegamojo interjeras būtų toks, kuris leistų mums nusiraminti po dienos darbų ir kokybiškai išsimiegoti. Tinkamą nuotaiką galima sukurti spalvų pagalba, tad priklausomai nuo to, kas jums patinka, rinkitės tinkamiausią sprendimą.

Plačiau