Visi apdailos darbai – kas įeina į kainą?


Visi apdailos darbai - kas įeina į kainą?

Planuojantiems savo namuose daryti remontą, dažnai kyla klausimas apie tai kiek kainuos visi apdailos darbai. Tad ką reiktų daryti, norint kuo tiksliau apskaičiuoti suplanuotų darbų kainą ir kas į ją įeina. Geriausia tokiu atveju, reiktų kreiptis į įmonę, kuri galėtų jums pasiūlyti visas reikalingas remonto ir vidaus apdailos paslaugas iš vienų rankų. Kodėl tai svarbu? Dėl to, kad jūs tiksliai žinosite ne tik planuojamus darbus, bet ir tikslius jų įkainius, taip pat bus sudaryta sąmata, kur bus nurodyta kokio kiekio apdailos medžiagų ir kitų priemonių bus reikalinga pagal jūsų būsto plotą.

Pirmas dalykas, ką reiktų padaryti, tai pasidaryti sąrašą, kur bus surašyti apdailos darbai. Kaina priklausys nuo to, kokias medžiagas planuosite panaudoti, o specialisto darbų kaina yra apskaičiuojama pagal plotą, pvz. kvadratinį metrą. Visų apdailos darbų kaina 2019 metais buvo skaičiuojama pagal tai kas į ją įeina. Pavyzdžiui, kiek kainuos jūsų lubos, priklausys nuo to, ar jų įrengimui bus naudojamos gipso kartono plokštės ar bus užsisakysite įtempiamas lubas. Pastarosios leidžia išgauti įdomesnes formas, dėl to ypač populiarėja, įrenginėjant modernaus interjero būstus. Kalbant apie sienų dažymą, tai skaičiuojami ir paruošiamieji darbai, tokie kaip jų paruošimas dažymui, glaistymas, gruntavimas, visos reikalingos medžiagos ir sunaudotų dažų kiekiai. Grindų klojimas yra apskaičiuojamas kvadratiniais metrais, pagal nustatyta kainą, kuri gali skirtis priklausomai nuo to ar bus klojamas laminatas ar dedamos parketlentės. Papildomai bus skaičiuojami ir grindjuosčių montavimo darbai.


Vidaus apdailos darbų kainos 2019 leido užsisakyti ir papildomus darbus, tokius kaip: santechnikos montavimas ar plytelių klijavimas. Dauguma meistrų, atlikdami visus apdailos darbus, papildomai sumontuodavo išsirinktus santechnikos prietaisus ir juos pajungdavo. Taip pat netekdavo rūpintis ir papildoma hidroizoliacija, prieš klijuojant plyteles. Patyrę meistrai ne tik puikiai išmano kaip turi tinkamai atliktas gipso kartono montavimas ar gipso profilių montavimas. Jie taip pat pasirūpins ir jūsų laiptų konstrukcijomis, įrengs ir suformuos pageidaujamo dydžio laiptų pakopas, turėklus ir juos sumontuos. Po to, kai visi svarbiausi vidaus apdailos darbai bus atlikti, bus montuojamos vidinės durys ir užbaigiami smulkūs apdailos darbai. Jums neteks rūpintis, kas sutvarkys jūsų namus po remonto, nes meistrų komanda suorganizuos visų statybinių medžiagų išvežimą ir jums pageidaujant atliks cheminį valymą, kas jums leis džiaugtis naujai įrengtais namais ir planuoti jų apstatymą baldais.

Atstovausime Jus ir Jūsų interesus finansinėse organizacijose;

Pasistengsime gauti optimaliausią pasiūlymą Jūsų NAUJO BŪSTO finansavimui;

Paruošime pilną dokumentų paketą finansavimo paraiškai gauti;

Finansavimo galimybės sprendimą gausime maksimaliai greitai;

Pagalba tvarkant finansavimą papildomai Jums nieko nekainuos.

Turėkite omenyje, kad visi apdailos darbai Kaune ir Vilniuje atliekami KOMPLEKSIŠKAI, t.y. atliekama visa darbų visuma, atskirų smulkių darbų nesiimame :)