fbpx

Apdailos darbai – ar galima viską atlikti kokybiškai?

interjeras
Jūsų naujų namų interjeras – padėsime neprašaut pro šalį!
2022-04-20
Vonios interjeras – kokios naujienos?
Vonios interjeras – kokios naujienos?
2022-04-20
Rodyti visus
apdailos darbai

apdailos darbai

Apdailos darbai – ar galima viską atlikti kokybiškai?

Daugeliui, įsigijus nuosavus namus, norisi juos susitvarkyti ar atnaujinti. Tad ir apdailos darbai tampa itin aktualūs, nepriklausomai nuo sezoniškumo. Internete gausu pačių įvairiausių apdailos darbų skelbimų bei besireklamuojančių meistrų ir savo srities specialistų. Tad kaip neapsirinkti ir atrasti tuos, kuriais būtų galima pasitikėti ir žinoti, jog visi apdailos darbai bus atlikti kokybiškai?

Kartais žmonės, norėdami sutaupyti, samdosi atsitiktinius meistrus. Tačiau jie deramai neįvertina rizikos nusamdyti neturinčius reikiamų kompetencijų, ko pasekoje prarasite turimas statybines medžiagas, turėsite samdyti naujus meistrus bei visus darbus atlikti iš naujo. Dėl šios priežasties gali tekti mokėti dvigubai- už medžiagas ir už nekokybiškai atliktų darbų perdarymą. Pavieniai meistrai, kurie skelbiasi, kad gali atlikti daugybę įvairių apdailos darbų, dažniausiai tampa nekokybiškų paslaugų priežastimi. Dažnai meistrai, kurie yra pasamdyti atskirai, nesirūpina kitų meistrų darbu ir nežino jų specifikos, dėl to, atsiranda nenumatytos papildomos išlaidos dėl netyčia padarytos žalos arba neteisingai atliktų darbų. Neretai tai padidina užsakovo išlaidas.

Labai svarbu, kad visi apdailos darbai būtų atliekami tam tikra tvarka, nes tai padeda išvengti neplanuotų išlaidų. Todėl nesvarbu ar įsirenginėjate naują būstą su daline apdaila ar norite atlikti remontą senesnės statybos bute, rekomenduotina visas reikalingas meistrų paslaugas rinktis iš vienų rankų. Taip tiksliai žinosite, ne tik darbų planą, matysite kiekvienos dienos atliktų darbų rezultatus, bet ir turėsite garantiją, kad įmonė, organizuojanti viso būsto apdailą prisiims atsakomybę už jos atlikimo kokybę. Taip pat jums bus sudaryta reikalingų apdailos darbų sąmata, kuri padės lengvai įsivertinti viso būsto remonto kainą. Samdant visą meistrų komandą ar užsakant apdailos darbus iš vienų rankų, jums neteks rūpintis kada ir kokie veiksmai turi būti atliekami pirmiausia. Be to, nereikės laukti kol atsilaisvins reikalingas specialistas ir galės skirti laiko jūsų būsto įrengimui. Meistrų eiliškumo suderinimas yra vienas didžiausių iššūkių statybų sektoriuje. Taip pat Jums nereikės rūpintis medžiagų pirkimu bei pristatymu, nekokybiškų medžiagų keitimu ir kitais nenumatytais atvejais. Tai ne tik padės gerokai sutrumpinti visą procesą, bet ir suteiks galimybę greičiau pereiti prie tolimesnių įsirengimo bei interjero gražinimo darbų.


Taigi, jei jums rūpi, kad Jūsų namuose atliekami apdailos darbai atitiktų aukščiausius kokybės standartus, siūlome rinktis kvalifikuotų meistrų komandą. Jie ne tik garantuos kokybę, sutrumpins įsirengimo laiką, bet ir atsakys už viso projekto eigą, o ne už atskirus etapus.