fbpx
Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?
Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?
2022-04-20
Rodyti visus
Miegamojo interjeras – kokias spalvas rinktis?

Miegamojo interjeras – kokias spalvas rinktis?

Miegamojo interjeras – kokias spalvas rinktis?

Vieta, kurioje ilsimės ir miegame yra viena svarbiausių mūsų namuose. Todėl labai svarbu, kaip mes toje erdvėje jaučiamės, kokios būna mūsų emocijos ir nuotaika. Viena iš tokių vietų, yra miego erdvė, tad labai svarbu, kad miegamojo interjeras būtų toks, kuris leistų mums nusiraminti po dienos darbų ir kokybiškai išsimiegoti. Tinkamą nuotaiką galima sukurti spalvų pagalba, tad priklausomai nuo to, kas jums patinka, rinkitės tinkamiausią sprendimą.

Dažniausiai miegamojo interjeras būna pastelinių, švelnesnių, prigesintų spalvų. Tai pasirenkama sąmoningai, siekiant kad mūsų nedirgintų jokie išoriniai dirgikliai ir mes pasiruoštume poilsiui. Svetainės interjeras, taip pat būna neutralus, nes ten taip pat susirenkame po dienos darbų pailsėti ir pasidalinti įspūdžiais. Dauguma psichologų, aiškina apie spalvų reikšmes ir tai, kaip jos veikia mūsų emocijas ir psichiką, tad atsižvelgiant į tai, galima išsirinkti mėgstamiausią spalvą ir miegamojo interjerui. Žinoma reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, koks yra jūsų gyvenimo būdas ir temperamentas, nes vienaip miegamasis atrodys, jei jūs mėgstate keltis anksti ir greit susiruošiate darbo dienai, o kitaip – jei mėgstate ilgai pasivolioti lovoje ir keliatės neskubėdami. Taip pat stenkitės, kad interjeras, atitiktų jūsų bendrą namų stilių.

Viena populiariausių spalvų yra mėlyna ir visi jos atspalviai. Ji skleidžia ramybę ir padeda atsipalaiduoti. Taip pat ji turi teigiamą poveikį žmogaus psichikai, ypač jei per dieną tenka daug ir įtemptai dirbti. Patariama rinktis ramią pastelinę mėlyną spalvą ir visus jos atspalvius. Reiktų vengti daug tamsiai mėlynos spalvos, nes tokia aplinka gali slėgti. Tačiau galite šią spalvą puikiai išnaudoti, pasirinkdami įvairius akcentus, pavyzdžiui, tekstilės gaminius, įvairias pagalvėles, antklodes ar kilimą.

Kita populiari spalva – žalia ir visi jos atspalviai, pradedant nuo ramios mėtų iki salotinės. Toks miegamojo interjeras tiks tiems žmonėms, kurie mėgsta gamtą ir puikiai joje atsipalaiduoja. Ši spalva jums primins apie tai ir suteiks daug šiltų emocijų. Žalia spalva ramina, tai ypač aktualu jei patiriate nemigą ar sunkiai užmiegate. Intensyvią žalią spalvą galima panaudoti tam tikroms interjero detalėms, tai suteiks jums žvalumo ir energijos pabudus.

Jei mėgstate modernumą ir ekstravaganciją, tuomet galima ir drąsiai eksperimentuoti su netradiciniais spalvų sprendimais, derinant įvairius metalų atspalvius: auksą, bronzą, sidabrą ar chromą. Jie puikiai dera su įvairiomis spalvomis, tad galite susikurti labai unikalų ir savitą dizainą.

Įrenginėjant skirtingas namų erdves, vis dar populiaru laikytis vientisumo ir rinktis monochromines spalvas, tad nepriklausomai ar tai poilsio erdvė, ar vonios interjeras, stengiamasi išlaikyti vienodą spalvų paletę ir minimalistinį stilių.