fbpx

Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?

Vonios interjeras – kokios naujienos?
Vonios interjeras – kokios naujienos?
2022-04-20
Miegamojo interjeras – kokias spalvas rinktis?
Miegamojo interjeras – kokias spalvas rinktis?
2022-04-20
Rodyti visus
Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?

Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?

Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?

Svetainė – ta vieta, kur nuolat vyksta gyvenimas. Čia mes patys daug laiko praleidžiame bendraudami su šeima, susitinkame su draugais ir ilsimės, žiūrėdami filmus. Tad labai svarbu, kad ši vieta būtų ne tik funkcionali, bet ir patogi tiek aktyviam, tiek pasyviam kasdieniniam mūsų gyvenimui. Įrenginėjant naujus namus, daug kur galima pastebėti, kad stengiamasi šią erdvę kuo labiau išplėsti. Dėl to, itin populiarus toks kambarių išplanavimas, kuomet svetainė ir virtuvė tampa bendra erdve. Senesnės statybos namuose, deja erdvės yra mažesnės, nes virtuvė ir svetainė yra įrengti kaip atskiri kambariai. Tad priklausomai nuo to, kokia yra mūsų turima erdvė, labai priklauso ir interjero sprendimai bei jų pasirinkimai.

Svetainės interjeras ir jo tendencijos, kasmet šiek tiek skiriasi, priklausomai nuo tuo metu populiarių spalvų ir formų. Tačiau pagrindiniai baziniai dalykai, lieka populiarūs ne vienus metus. Pavyzdžiui, minimalizmas ir skandinaviško stiliaus funkcionalūs baldai yra vis dar aktualūs. Natūralaus medžio, išgrynintos formos ir faktūros, tampa pagrindiniu akcentu. Daugiau dėmesio skiriama atskiroms detalėms, o pagrindiniam fonui bandoma suteikti autentiškumo ir lengvumo. Svarbiausia, tiek renkantis spalvas ar vyrausiantį stilių, turėti viziją, kaip jūsų svetainės interjeras atrodys. Puikių pavyzdžių galima rasti ne tik internete, bet ir naudojant įvairias mobilias programėles, kur nuskanavę savo erdvę ir įvedę reikalingus parametrus, galite patys sukurti vizualizaciją ir projektuojant savo idėjas, pamatyti koks bus jūsų vonios interjeras, miegamojo interjeras ar kitos erdvės. Be to, galima kreiptis pagalbos ir į interjero dizainerį, kad jis išklausęs jūsų pageidavimus ir įvertinęs poreikius, sukurtų projektą, kuriame bus atvaizduotas ne tik jūsų svetainės interjeras, bet ir sukurtas vientisumas.

Vienos taisyklės nėra, kaip interjeras turi atrodyti. Tai priklauso nuo jūsų fantazijos ir galimybių. Tad aklai sekti mados tendencijų nevertėtų. Svarbiausia atsižvelgti į savo norus ir kasdieninius poreikius. O tada jau kurti savo namų stilių ir jaukumą. Svarbu, kad jums ir jūsų šeimai būtų malonu ir patogu, namie leisti laiką, aplinka neišvargintų, o atvirkščiai, leistų kokybiškai pailsėti ir pasikrauti naujų jėgų. Gerai pagalvokite apie tai, kokią nuotaiką padeda sukurti jūsų pasirenkamos spalvos, baldai, interjero dekoracijos. Įvertinkite jų kokybę, praktiškumą ir funkcionalumą, nes sąmoningas ir apgalvotas pasirinkimas, gali padėti išvengti daugybės spontaniškų pirkinių ir apsaugoti nuo galimų klaidų. Nebijokite eksperimentuoti ir sumaišyti keletą skirtingų stilių arba išreikšti savo unikalumą, nes svarbiausia, kad tai patiktų jums, o ne atitiktų tikslią internete rasto paveiksliuko kopiją.