fbpx
apdailos darbai
Apdailos darbai – ar galima viską atlikti kokybiškai?
2022-04-20
Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?
Svetainės interjeras – kokios paskutinės tendencijos?
2022-04-20
Rodyti visus
Vonios interjeras – kokios naujienos?

Vonios interjeras – kokios naujienos?

Vonios interjeras – kokios naujienos?

Vonioje mes daugiau ar mažiau praleidžiame laiko kasdien. Dėl to, svarbu, kad ji būtų įrengta kokybiškai ir patogiai. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį, įrenginėjant vonią?

Visų pirma, reikia nepamiršti, kad vonia yra ta vieta, kur numatoma iš anksto, jog remonto nereikės dar daug metų. Tad reikia pagalvoti apie kokybišką santechniką ir medžiagas, kurios bus ilgaamžės. Nemažiau svarbus ir vonios interjeras, jis turėtų būti daugiau ar mažiau klasikinio stiliaus, kuris net ir po kelių metų atrodys aktualiai. Jei norisi išskirtinumo, tuomet geriau naudokite įvairias technologijas, kurios suteiks voniai daugiau funkcionalumo.

 Pagrindinės naujienos, susijusios su tuo, koks yra šiuolaikinės vonios interjeras yra tai, kad ji prilygsta mūsų mažam namų spa. Tad svarbu, kad būtų rasti optimalūs sprendimai, padedantys savo jėgomis, namų sąlygomis atlikti įvairias higienos ir grožio procedūras. Tam galima išnaudoti ne tik įvairias technologijas, padedančias reguliuoti apšvietimo intensyvumą, kryptį, bet ir pritaikyti išmanias sistemas, kurios galėtų būti valdomos mobiliu įrenginiu, padėsiančiu reguliuoti vėdinimo, šildymo sistemas ar kitas jums svarbias funkcijas. Daugelis gamintojų siūlo pačius įvairius išmaniųjų technologijų sprendimus, kur galima nuotoliniu būdu, reguliuoti įvairius veiksmus ir režimus. Tad tikrai jausitės puikiai, kai jūsų išmanus interjeras leis telefono pagalba, nuotoliniu būdu prisileisti šilto vandens vonią ar įjungti grindų šildymą. Atsižvelgus į jūsų poreikius ir pageidavimus, vonios interjeras, gali būti dar išmanesnis, tad maudantis ar atliekant grožio procedūras, galite mėgautis savo mėgstama muzika ar belaidžiu būdu pakrauti savo mobilius įrenginius.

Taip pat voniai labai svarbi galimybė reguliuoti apšvietimą. Be abejo, prie veidrodžio patogu kuomet galima naudotis ryškesne šviesa, kas ypač aktualu moterims, norinčioms kokybiškai pasidaryti makiažą. O norint, ramiai pagulėti vonioje ir atsipalaiduoti, norėtųsi prigesintos šviesos, kuri netrikdytų ir leistų sukurti jaukią intymią atmosferą. Ypač populiaru vonioje naudoti įvairius LED apšvietimo sprendimus. Toks apšvietimas yra labai universalus ir leidžiantis išryškinti įvairius vonios interjero akcentus: lentynėles, nišas ar veidrodžius. Be to, tai galima išnaudoti ir labai praktiškai, nes galite pasinaudoti vonia ir nejungdami pagrindinio šviesos šaltinio. Miegamojo interjeras taip pat gali būti papildytas LED apšvietimu, be to ir svetainės interjeras atrodys labai stilingai, jei rasite būdų kaip jį pritaikyti.

Nors įrenginėjant vonios kambarį iškyla amžina dilema – ką įsirengti vonią ar dušo kabiną, visada patariama rinktis tai, kas jums labiausiai patinka. O jei erdvė leidžia, galima įsirengti ir tai, ir tai. O nebijantiems eksperimentuoti siūloma žaisti su spalvomis, šiuo metu ypač populiari visi žemės tonai, pilka ir juoda spalvos.